Hoi huttenbouwer!

We zijn alweer bezig met de voorbereidingen van de 10e editie van Huttendorp Andijk!
Een jubileum met daarom het thema Feest, wij hebben er nu al zin in.

Inschrijven

Alle kinderen die dit schooljaar in groep 3 tot en met 8 zitten op een basisschool in Andijk.
Of kinderen die wonen in Andijk.
Zijn ook dit jaar weer welkom om mee te doen met Huttendorp Andijk!
Meer informatie over de 10e editie volgt.
Inschrijven kan dit jaar alleen digitaal via de website. Meld je aan via deze link!
De betaalavonden zijn al geweest, maar u kunt nog betalen bij een van de bestuursleden,
Dijkweg 203, Knokkel 81, Meilag 59, Molenweg 16 of Sterappel 30.

Vrijwilligers

Uiteraard is er geen huttendorp zonder vrijwilligers!

Wil je meehelpen tijdens Huttendorp of daarbuiten? Meld je dan aan als vrijwilliger.

Sponsors

Wilt u graag financieel (weer) een steentje bijdragen aan Huttendorp Andijk?
Dan kunt u uw gift overmaken op: bankrekeningnummer
NL56 RABO 0109 9468 98 (Rabobank)

Bedrijven kunnen voor sponsoring contact opnemen met Bart Kuin.

Bestuursleden

Voorzitter en terreinbeheer - Erik Wubbolts - erik@huttendorpandijk.nl / 06-23282821

Penningmeester - Chris van Dijk - factuur@huttendorpandijk.nl / 06-41288402

Sponsoring - Bart Kuin - bart@huttendorpandijk.nl / 06-22777563

Aanspreekpunt kinderen - Sebastiaan Wallert - aanmeldingen@huttendorpandijk.nl

Aanspreekpunt vrijwilligers - Jolande Dekker - jolande@huttendorpandijk.nl

Catering - Kelly Groot - kelly@huttendorpandijk.nl

Social Media - Frank Ridder - frank@huttendorpandijk.nl

Activiteiten - Lizzy de Vries & Dominique Goudsblom - activiteiten@huttendorpandijk.nl

Contact

Stichting Huttendorp Andijk

Sterappel 30
1619 KA Andijk
info@huttendorpandijk.nl

Telefoonnummer (alleen in geval van nood):
Chris van Dijk 06 - 41 28 84 02

KvK nummer: 50786210
Rekeningnummer: NL52 RBRB 0648 6445 96 (Regiobank Andijk)