Hoi huttenbouwer!

*** Coronavirus/COVID-19 update ***

Het Coronavirus heeft veel invloed op ons dagelijkse leven.
Toch zijn wij druk bezig met de voorbereidingen van de 11e editie van Huttendorp Andijk!

Omdat 2020 een mooi sportief jaar had moeten worden met bijvoorbeeld de Formule 1 in Nederland en de Olympische Spelen hebben we gekozen voor het thema Sporten.
De grote sportevenementen gaan helaas niet door, maar Huttendorp hopelijk wel!

Zoals elk jaar is ons Huttendorp voor alle kinderen die in Andijk wonen of in Andijk naar de basisschool gaan (en nu in groep 3 of hoger zitten).
Kinderen die dit jaar in groep 7 of 8 zitten mogen vrijdagavond weer blijven "slapen".

Inschrijven

Inschrijven voor dit jaar is alweer mogelijk via deze pagina.
De kosten per kind zijn verhoogd naar € 22,50.
Tijdens de betaalavonden kan vanaf nu contant of per pin worden betaald!
Hoe en wanneer de betaalavonden dit jaar zijn weten we door de Corona maatregelen nog niet!
De eerder vermelde betaalavonden gaan in elk geval NIET door.
Zodra we meer weten, dan melden we dat direct.

Vrijwilligers

Uiteraard is er geen huttendorp zonder vrijwilligers!

Wil je meehelpen tijdens Huttendorp of daarbuiten?
Meld je dan aan als vrijwilliger.

Sponsors

Wilt u graag financieel (weer) een steentje bijdragen aan Huttendorp Andijk?
Dan kunt u uw gift overmaken op: bankrekeningnummer
NL56 RABO 0109 9468 98 (Rabobank)

Bedrijven kunnen voor sponsoring contact opnemen met Bart Kuin.

Bestuursleden

Voorzitter en terreinbeheer - Erik Wubbolts
erik@huttendorpandijk.nl / 06-23282821

Penningmeester - Chris van Dijk
factuur@huttendorpandijk.nl / 06-41288402

Sponsoring - Bart Kuin
bart@huttendorpandijk.nl / 06-22777563

Aanspreekpunt kinderen - Sebastiaan Wallert
aanmeldingen@huttendorpandijk.nl

Aanspreekpunt vrijwilligers - Erik Groot
vrijwilligers@huttendorpandijk.nl / 06-83101425

Catering - Kelly Groot
kelly@huttendorpandijk.nl

Social Media/Website - Frank Ridder
frank@huttendorpandijk.nl

Activiteiten - Lizzy de Vries & Dominique Goudsblom
activiteiten@huttendorpandijk.nl

Vliegende keepster - Jolande Dekker
jolande@huttendorpandijk.nl

Contact

Stichting Huttendorp Andijk

Sterappel 30
1619 KA Andijk
info@huttendorpandijk.nl

Telefoonnummer (alleen in geval van nood):
Sebastiaan Wallert 06-18490243

KvK nummer: 50786210
Rekeningnummer: NL52 RBRB 0648 6445 96 (Regiobank Andijk)