Editie 2022

Het was dit jaar weer een prachtige editie!
Bij deze willen we nogmaals de sponsors en vrijwilligers bedanken,
Door jullie hebben bijna 300 kinderen een paar hele mooie dagen gehad.

Editie 2023

Natuurlijk gaan we volgend jaar weer een nieuwe editie organiseren.
Dan zal Huttendorp Andijk op 31 augustus, 1 & 2 september zijn.

Vrijwilligers

Zoals we elke keer aangeven: "Natuurlijk is er geen Huttendorp zonder vrijwilligers!"

We willen vragen of jullie ook Huttendorp Andijk 2023 in de agenda willen zetten!

Hopelijk willen jullie ons volgend jaar weer komen helpen!

Sponsors

We hopen dat "oude" en nieuwe sponsors ons ook volgend jaar weer willen helpen om een mooie editie van Huttendorp Andijk mogelijk te maken.

Wilt u financieel een steentje bijdragen aan Huttendorp Andijk?
Dan kunt u uw gift overmaken op bankrekeningnummer:
NL56 RABO 0109 9468 98 (Rabobank)
Of natuurlijk via de virtuele wensput!

Bedrijven kunnen voor sponsoring contact opnemen met Bart Kuin.

Bestuursleden

Voorzitter - Erik Wubbolts
erik@huttendorpandijk.nl / 06-23282821

Secretaris en aanspreekpunt kinderen - Sebastiaan Wallert
info@huttendorpandijk.nl (algemene zaken)
aanmeldingen@huttendorpandijk.nl (voor kinderen en ouders)

Penningmeester/financiën - Erik Groot
factuur@huttendorpandijk.nl

Aanspreekpunt vrijwilligers - William Suurendonk
vrijwilligers@huttendorpandijk.nl

Terreinbeheer en pallets - Edwin Boendermaker
edwin@huttendorpandijk.nl

Catering - Kelly Groot
catering@huttendorpandijk.nl

Activiteiten - Dominique Goudsblom
activiteiten@huttendorpandijk.nl

Social media en website - Frank Ridder
frank@huttendorpandijk.nl

Sponsoring - Bart Kuin
bart@huttendorpandijk.nl / 06-22777563

Contact

Stichting Huttendorp Andijk

Klamptweid 14
1619 DA Andijk
info@huttendorpandijk.nl

Telefoonnummer (alleen in geval van nood):
Sebastiaan Wallert 06-18490243

KvK nummer: 50786210
Rekeningnummer: NL52 RBRB 0648 6445 96 (Regiobank Andijk)

Facebook
Instagram
Twitter